Administration

Catharina Roos Bilsbak

Programme director +47 930 83 451 catharina@arktiskfilharmoni.no

Catharina Roos Bilsbak

Programme director +47 930 83 451 catharina@arktiskfilharmoni.no

Espen Langvik

Head of Opera +47 934 91 545 espen@arktiskfilharmoni.no

Espen Langvik

Head of Opera +47 934 91 545 espen@arktiskfilharmoni.no

Frank G. Robertsen

Head of Finance and administration +47 900 12 001 frank@arktiskfilharmoni.no

Frank G. Robertsen

Head of Finance and administration +47 900 12 001 frank@arktiskfilharmoni.no

Lasse Jangås

Head of Communications +47 905 24 080 lasse@arktiskfilharmoni.no

Lasse Jangås

Head of Communications +47 905 24 080 lasse@arktiskfilharmoni.no

Torunn Reigstad

Orchestra director, Tromsø +47 951 60 075 torunn@arktiskfilharmoni.no

Torunn Reigstad

Orchestra director, Tromsø +47 951 60 075 torunn@arktiskfilharmoni.no

Geir Nordeng, orkestersjef Bodø

Geir Nordeng

Orchestra director, Bodø +47 990 92 964 geir@arktiskfilharmoni.no

Geir Nordeng

Orchestra director, Bodø +47 990 92 964 geir@arktiskfilharmoni.no

Nils Hald

Manager of Sales and events, Tromsø +47 404 28 111 nils@arktiskfilharmoni.no

Nils Hald

Manager of Sales and events, Tromsø +47 404 28 111 nils@arktiskfilharmoni.no

Vidar Thorbjørnsen

Manager of Sales and events, Bodø +47 975 12 138 vidar@arktiskfilharmoni.no

Vidar Thorbjørnsen

Manager of Sales and events, Bodø +47 975 12 138 vidar@arktiskfilharmoni.no

Aggie E. Peterson

Communication adviser +47 915 37 415 aggie@arktiskfilharmoni.no

Aggie E. Peterson

Communication adviser +47 915 37 415 aggie@arktiskfilharmoni.no

Thomas Grønbech

Producer, Tromsø +47 926 05 829 thomas@arktiskfilharmoni.no

Thomas Grønbech

Producer, Tromsø +47 926 05 829 thomas@arktiskfilharmoni.no

Børre Birkeland

Producer, Bodø +47 900 54 334 borre@arktiskfilharmoni.no

Børre Birkeland

Producer, Bodø +47 900 54 334 borre@arktiskfilharmoni.no

Marie Synnøve Stokke

Minister of children +47 992 28 580 marie@arktiskfilharmoni.no

Marie har et brennende engasjement for kulturformidling for barn, og har ansvar for produksjoner for barn og unge.

Marie Synnøve Stokke

Minister of children +47 992 28 580 marie@arktiskfilharmoni.no

Frode Hofsøy

Stage manager and orchestra librarian, Tromsø +47 996 20 083 frode@arktiskfilharmoni.no

Frode Hofsøy

Stage manager and orchestra librarian, Tromsø +47 996 20 083 frode@arktiskfilharmoni.no

Sigrid Bjerkestrand

Administrative officer +47 905 43 872 sigrid@arktiskfilharmoni.no

Sigrid Bjerkestrand

Administrative officer +47 905 43 872 sigrid@arktiskfilharmoni.no

Kai Olsen

Stage manager, Bodø +47 454 22 424 kai@arktiskfilharmoni.no

Kai Olsen

Stage manager, Bodø +47 454 22 424 kai@arktiskfilharmoni.no

Sarah Halliwell Olsen

Sales and events, Bodø sarah@arktiskfilharmoni.no

Sarah Halliwell Olsen

Sales and events, Bodø sarah@arktiskfilharmoni.no

Carl Axel Reibo Gundersen

Sales and events, Tromsø +47 481 98 076 axel@arktiskfilharmoni.no

Carl Axel Reibo Gundersen

Sales and events, Tromsø +47 481 98 076 axel@arktiskfilharmoni.no

Personvern og cookies

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på "Godta", samtykker du i bruken av slike teknologier.